Shitet

Shitet nga: Nardi 03 Dhj 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Taksa dhe siguracion te paguar..nderrohet vetem me makine C clas te vitit 2001..2500 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim