Ford focus 2005

Shitet nga: Ford 04 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet ford focus 2005 1.6 tdci. Makina esht ne gjendje shum te mire, shum e paster si brenda dhe jashte. Sherbime te sapo bera, vaj, filtra, gomina dhe rripi i fazes (kit), goma te reja 4cop. Letra te paguara deri ne qershor 2016. Makina esht shum ekonomike. Cmimi i diskutueshem 4200€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim