Ford Focus ne gjendje te mire -02

Shitet nga: erion 21 Nën 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet makine Ford Focus me cmim te arsyeshem. Letra te prera deri ne mars 2016, motorr 1.8 nafte, kasetofon me disqe, xhama elektrik, vaj e filtra te ndrruara ne kohe. Makina mun te perdoret per pun po ashtu eshte dhe per familjar.Esht perdorur pak ne Shqiper. Eshte e rehatshme per rruge te largeta dhe konsumon ne sasi te paket, si jasht si brenda qytetit. Shitet per arsye mosperdorimi sepse kam dhe nje makin tjeter ne distpozicion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim