Ford Focus dizel -02 shitet nderrohet

Shitet nga: shkelzen 14 Jan 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
shes ford focus dizel ,, eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike, tapiceri shum te paster, disqe alumini 16..makina esht e kompletuar me zhdo gje,nuk ka nevoj per asje lloj sherbimi,, letra te paguara deri ne gusht 2016..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim