Ford Focus benzine-gaz -05

Shitet nga: Dori 29 Nën 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford Focus i vitit 2005, me 1.2 benzine+gaz (harxhon shume pak, shembull Tirane-Korce vajtje-ardhje, harxhon vetem 15 mije leke te vjetra. Eshte perdorur nga vetem 1 person, kilometrat i ka te vetat,174.500. Me te gjitha sherbimet e kryera me korrektesi maximale.
Eshte sugjerimi me i mire per ata qe kerkojne makine te rregullt dhe ekonomike.
Cmimi 3000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim