Ford Focus Tddi -04

Shitet nga: Visi 04 Dhj 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
3 dyer, ngjyra blu e erret, air.conditioner, dogane dhe targa te paguar, dokumenta te rregullta deri shkurt 2016, nafte , ngjendje motorrike dhe pamje shume e mire
cmimi 250.000 lek (te reja)
Per kontakt
visi
+355 69 375 7023
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim