Ford Focus Ghia -07

Shitet nga: FORD 19 Dhj 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet Ford Focus versioni Ghia benzine 1.6, viti 2007, kamio manuale,mbyllje qendrore me pult,xhama elektrike,pasqyra elektrike,sinjale te pasqyrat, sensor shiu,klima automatik,butona per telefon e montuar ne AudioCd e makines origjinale e Fordit,tempomat,komanda ne timon,goma 16x55x205 dhe me disqe alumin origjinale te Fordit.ABS,8 AIRBAG,EGR,ESP,drita ksenon origjinale te makines full opsion,dokumenta te paguara der ne 2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim