Ford Focus 1.8 turbo diezel, 2002 portobagazh2200

Shitet nga: Juli 27 Nën 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, te gjitha sherbimet e sapo bera nuk ka as nji lloj mangesie, shitet per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim