Ford Focus 1.8 tdci -02

Shitet nga: ford 24 Nën 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes ford focus 1.8 nafte kondicioner 4 airbag abs 2 celsa me pult makina esht shum e mirmbajtur asnje lloj gervishtje si jashte dhe brenda si ne foto dhe gjitha sherbimet e kryera disqe alumini 15.. vaj e filtra sa jan nderruar ..makina sa ka ardh nga italia dogana dhe letrat te prera tani ne nentor me gjith siguracion dhe ska nevoj per asnje lloj sherbimi ..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim