Ford Focus 1.8 Diesel TDCI

Shitet nga: Faton Lekaj 17 Nën 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet makina Ford Focus 1.8 TDCI. Ka vetem 47000 km te kaluara dhe eshte perdorur vetem nga nje njeri. Makina eshte blere e re dhe ka te gjitha serviset e kryera me kohe vetem tek servisi i autorizuar i Ford. Gjithashtu ka siguracion deri ne korrik, 2016. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe eshte perdorur vetem ne rruge te gjata dhe jo ne qytet. Makina eshte shume ekonomike. Shitet per arsye personale.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim