Ford Focus 1.4 benzin -03

Shitet nga: Keli veli 24 Nën 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford focus 1.4 benzin, Viti 2003, dokumentat te sapo prera ne DATË 19.11.2015, makina esht ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, ka impjant muzike diku tek 4000 WAT, cmimi 2500 euro I diskuteshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim