Ford Focus -06 NDERROHET

Shitet nga: ermir 15 Sht 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR   4 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Makina eshte e pajisur me librin e sherbimit,disponoj faturat perkatese.
Makina ka ksenon fabrike,lares feneresh,perde te pasme origjinale fabrike,ESP-sistem kunder rreshqitjes,sistem key less-dmth hapje dhe mbyllje e makines me cip pa celes. sensore parkimi,goma ne gjendje shume te mire,disqe alumini origjinale fabrike,e mirembajtur ne menyre perfekte.
Kolaudim dhe taksa te sapo paguara,rrypi i fazes i sapo nderruar bashke me pompen e ujit ,filtra sapo nderruara , FREKSION SACHS origjinal ,volanti ne gjendje perfekte etj MAKINA KA DIKU 215.000 km origjinale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim