Ford Focus -00

Shitet nga: Erion 29 Nën 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shitet Ford Focus, viti 2000 1.8TDI,kambio manuale. Ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike,dokumenta te paguara deri ne fundin e muajit Shkurt 2016.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim