FORD FOCUS 1.6 BENZINE -00

Shitet nga: MIRI 23 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
MAKINA ESHT EN GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE, GOMA TE REJA, KONDICIONER, 1.6 BENZINE, ABS, CASETOFON ME CD ETJ ETJJam I gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj...KAM EDHE MAKINA TE TJERA:

GOLF 5, MANUALE, 2005, 1.9 NAFTE, 4X4
CHERVOLET EVANDA, 2.0 BENZIN +GAZ, AUTOMAT, LEKURE ETJ
FORD FOCUS, VITI 2000, 1.6 BENZIN PORTOBAGAZH
OPEL ZAFIRA, 2.0 NAFTE, 7 VENDE, VITI 2002
MERCEDES E240 BENZIN +GAZ, VITI 2003, MANUALE, AVANGARD
SEAT IBIZA 1.4 NAFTE, VITI 2003, MANUALE
VW POLO 1.4 NAFTE, VITI 2001, 4 DYER, GRI
MERCEDES A-CLASS VITI 2005, AVANGARD , MANUALE, NAFTE, 4 DYER
TOYOTA COROLLA VERSO 7 VENDE VITI 2005 MOTORR 2.0 NAFTE,
LANCIA MUSA VITI 2005 KAMBIO AUTOMATIKE MOTORR 1.4 BENZIN+GAZ
OPEL CORSA 2001 AUTOMAT 1.2 BNEZIN+GAZ E ZEZE.
CITROEN C3 AUTOMAT 2004 MOTORR 1.4 NAFTE,
AUDI A4, 1.9 NAFTE BERLINA
VW POLO, VITI 2003, AUTOMAT, 1.4 BENZINE
RENAULT SCENIC 2004, 1.9 NAFTE
GOLF 4 AUTOMAT 1.9 NAFTE KLIMA 2002,
TOYOTA YARIS VERSO, 1.4 BWENZIN AUTOMAT 2002
MERCEDES E-CLASS VITI 99 AUTOMAT LEKURE
FIAT BRAVO VITI 2007 1.9 NAFTE,
PEUGEOT 206, 1.4 NAFTE 4 DYER VITI 2004.
FORD FIESTA 1.4 NAFTE VITI 2004
MERCEDES ML VITI 2005, NAFTE , AUTOMAT, BEZHE
RENAULT MEGANE, VITI 2004, 1.9 NAFTE, 4 DYER
NISSAN MICRA, 1.5 NAFTE, VITI 2004, 4 DYER
OPERL ASTRA 1.4 BENZINE VITI 2004, 4 DYER
TOYOTA YARIS 2006, AUTOMAT, 1.3 BENZINE
MINI COOPER, 1.4 NAFTE, VITI 2004, NGJ.VERDHE
MERCEDES S320 NAFTE, VITI 2008, AVANGARD FULL
FORD FUSION 1.4 BENZIN+GAZ, AUTOMAT, VITI 2003
MERCEDES C-CLASS, VITI 2002, AUTOMAT, ELEGANCE
MERCEDES C-CLASS VITI 2007, FULL AUTOMAT

Cel. : 0695500905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim