FORD FOCUS -01 4 PORTA ME DOGANE

Shitet nga: KEVIN 31 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
FORD FOCUS , VITI 2001 , MOTORR 1.6 BENZINE , 4 PORTA , NGJYRE GRI , 163.000 KM ORIGJINALE , DISQE DHE GOMA TE REJA , NE GJENDJE PERFEKTE , E SPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 1800 EURO . CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim