Ford fiesta 1.4 Naft 2003

Shitet nga: Astrit 26 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford fiesta 1.4 Naft makina esht ne gjendje shum te mir si motorike dhe xhenerike . Dhe esht nder me ekonomiket ne qarkullim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim