Ford Fiesta -99

Shitet nga: Beni 25 Nën 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Ford fiesta 1.3 benzine, viti i prodhimit 1999, me ajer te kondisionuar, e sapo targuar, dokumentat jane paguar ne gusht 2015 dhe jane te vlefshme deri ne gusht 2016, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, cmimi eshte 1400 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim