FORD FIESTA 06 ME DOGANE 4 PORTA

Shitet nga: KEVIN 08 Shk 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
FORD FIESTA VITI 2006 , MOTORR 1.2 BENZINE , 4 PORTA , 103.000 KM ORIGJINALE , NGJYRE GRI METALIZATO , CD , OPSIONE NE TIMON , KONDICIONER , AUX , KAMBIO MANUALE , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE PERFEKTE , E SPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR . CMIMI : 3400 EURO
​CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim