Ford Escort -98

Shitet nga: Andi 24 Nën 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Escort
Shes Ford Escort portobagazh1.8 nafte kondicioner cdo gje funksionale motori ne gjendje sh te mir po ashtu dhe ne pjes xhenerike e perdorur per familje. Dokumenta te rregullta. Cmimi 1000 euro pak i diskutushem. shitet per arsye shendetsore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim