Mercedes C Max me dogane -03

Shitet nga: agim 19 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
1.6 tdci .me dogane ardh nga italia.versioni ghia.xhama te erret me perde anesore .disqe alumini.klima. komanda ne timon.radio cd origjinale.sendilje lekure.mbeshtetese per shoferin edhe pasagjeret pas.me ngrohje dhe sendilje elektrike.abs .srs.4 xhama elektrike.pasqyra elektrike.sensore parkimi nga pas.2 celsa me pult.etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim