Ford C Max -03

Shitet nga: agim 28 Nën 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 550 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
1.6 nafte tdci.me dogane e sapoardhur nga italia.version ghia.full opsion .xhama te erret origjinal +perde.disqe alumini.klima.esp.komanda ne timon.bord kompjuteri.sendilje lekure .ngrohje sendiljesh .sendilje elektrike.4 xhama elektrike .pasqyra elektrike..mbeshtetese per shoferin dhe pasagjeret pas.sensore parkimi nga pas.2 celsa, me pult njeri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim