Ford C-Mac dizel -03

Shitet nga: agim 24 Nën 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: C-Max
Me dogane .full opsion .version ghia.klima.xhama te erret + perde.disqe alumini.mbeshtetese pasagjeret dhe shoferi.lekure.ngrohje sendiljesh .sendilje elekteike.pasqyra elektrike.xhama elektrike.abs .srs.2 celsa .sensore pas.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim