Ford mondeo 2.0 tddi diesel -02

Shitet nga: ....... 07 Gsh 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ford mondeo 2002 i doganuar ne tetor ,ne gjendje shum te mire gjenerike dhe motorrike, motorr 2.0 nafte, konsumi 5.8/100 km .. me kondicioner,klima-tronic , abs, airbag, 4 xhama elektrik,pasqyrat elektrike.. etj ,,,makina eshte shum e paster.. makina ka edhe 4goma dimrore te tjera (marka grip) me disqe hekur 16",mund ti vendosen dhe disqeve te aluminit... cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim