Ford focus c max -07

Shitet nga: ford 08 Dhj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
Kilometrazhi 200000 km
Sa harxhon per 100 km 4.8 litra
Lloji i Karburantit Naftë
Të dhëna motorike 1.6
Makina eshte ne gjende te mire dhe me te gjitha taksat e paguar dhe e targuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim