Ford focus 1.8 nafte -99

Shitet nga: ladi 24 Gsh 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike.. 5.5 litra per 100 KM 270.000 kilometra orgjinale te veta makina eshte me 3-porta me dokumenta te paguara deri ne nentor 2014 cmimi 2.000 Euro makina shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim