Ford focus -99

Shitet nga: SHITJE DHE BLERJE MAKINASH TE PERDORURA 05 Tet 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Ford focus 1999 manual,diezel 1.8 ,2000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim