Ford focus -04

Shitet nga: Manil 01 Krr 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shes ford focus 2003 2004 1.8 naft super ekonomik 4 muaj ka i ardhur nga italija gomat e reja sum i paster dhe shum i mirmbajtur i gacem per xhdo lloj prove shitet per arsye se kam dy makina i ka km irgjinal esht perdor shum mir e kam mar ne itali dhe i ka te gjitha sherbinet e bera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim