Ford focus -01

Shitet nga: edi 09 Krr 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ford focus viti 2001 motorr 1,7 nafte TDI.motorr i thjeshte,ngjyre gri metalizato,portobagazh,kondicioner,abs,xhama dhe pasqyra elektrike ,me 163 mije km origjinale.kasetofon origjinal,goma te reja,super gjendje motorrik,xhenerike,me dogane cmimi 1900 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim