Ford fiesta 1,4 nafte -03

Shitet nga: fiesta 27 Maj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet ford fiesta viti 2003 ,motorr 1,4 nafte ,teper ekonomike,vetem 3,4 litra ne 100 km,ngjyre gri e vecante,disqe alumini origjinal,mbyllje me pult,kondicioner,5 porta,ABS,xhama elektrik,pasqya elektrike,shume e paster si nga brenda dhe nga jashte,ne gjendje perfekte motorrike,xhenerike,llamarine,tapicerie,me dogane 3000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim