Ford fiesta 1.4 naft -04

Shitet nga: ford 03 Tet 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Me dogane dhe letra te paguara per 1 vit . I sapo ardhur nga gjermania . Ne gjendje perfekte 1.4 naft
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim