Ford fiesta 1.4 benzin condicioner 5 porta -00

Shitet nga: Blrdar 06 Krr 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Ford Fiesta viti i prodhimit dhjetor 2000, 1.4 benzine,ngjyre gri, makina eshte me 5 porta, ka dy celesa. Dy xhamat e pare jane me hapje e mbyllje elektronike, xhamat mbrapa jane ne menyre manuale Ka edhe komande elektonike per hapjen e mbylljen e portave .Condicioneri punon ne nje menyre perfekte,e pajisur me 2 goma rezerve. Motorrin e ka ne nje gjendje shum te mire pune.po ashtu edhe pjeset xhenerike. Eshte makine ekonomike , dhe shum praktike per ne qytet . Makina shitet per arsye mosperdorimi. Kontrrolli i automjetit eshte i vleshem deri ne 11/10/2014 sguracioni eshte i vleshem deri ne 21/07/2014
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim