Ford fiesta 1.3 benzin -03

Shitet nga: .miri. 05 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima
KM.........: 132000

Makina eshte e sapoardhur nga veriu i italise, me dogane te paguar, goma reja, kilometra te certifikuara, motorr 1.3 benzine super ekonomike dhe pa probleme, klima, kasetofon me cd, mbyllje qendrore, goma te reja etj etj
Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj..

Cel. : 0695500905
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim