Ford fiesta 1.2 benzin -97

Shitet nga: ford 21 Krr 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 LEK

Komuna: Tiranë
makina eshte ne gjendje te mir ska nevoj per asgje.me dokumenta te regullta dhe per jasht shtetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim