Ford escort 1992 = 800 euro me letra te rregullt..

Shitet nga: taulant 18 Jan 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Tiranë
shitet ford escort 1992 1.8 diesel 3 porta . kamio manuale . xhama elektrik , baxho , siguracioni dhe taksa per 1 vit jane te paguajtura deri ne dhjetor 2015 . okazion .
makina eshte ne gjendje te mire motorrike . per pune ose per ato qe blejne makinen e pare eshte perfekte .

kontakt : 068 20 08 880
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim