Ford c max Automat 1.6 naft -04

Shitet nga: C. Max 20 Nën 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Tiranë
Makina esht ne gjendje shum te mir si motorike asht dhe gjenerike. 1.6 nafte. Kambio automat. Makina sapk ka ardh ng zv.me dogane te paguar. Makina ka 151 mij km me liber sherbimesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim