Ford Mondeo dizel -03

Shitet nga: Albano 15 Gsh 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ford Mondeo portobagazh, viti 2003, 1.95 TDCI naftë, ngjyrë gri metalizato, kambio manuale 6 marshe, klima tronik, kasetofon radio/cd me komanda ne timon, 4 xhama dhe pasqyra elektrike, 6 airbag, 147.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa me pult, me doganë, e sapoardhur, Çmimi 3.000 Euro i padiskutueshëm. Cel.0697280073.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim