Ford Mondeo dizel -02

Shitet nga: Flori 04 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Tiranë
Ford Mondeo 1.9CV, naftë, ngjyre blu perle. , i përdorur, viti 2002, 190.000 km. Full Optional, airbag, kasetofon/mp3, kondicioner, abs, disqe alumini, kseno, goma te reja. Ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e kryera dhe dokumenta te paguara. Krah anglez.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim