Ford Mondeo diesel Automat Tiptronik -02

Shitet nga: Ford 17 Maj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ford Mondeo 2.0 Wagon TDCi (ci e kuqe) e ardhur nga Zvicra

INFORMACIONE TE PERGJITHSHME
Kilometra: 159.000 km
Karburanti: Diesel
Viti: 2002
Transmisionit: Automatik Tip Tronik
Kondicioner automatik (klima)
Cruise Control
Xhama elektrik (para dhe pas)
Disqe alumini 16"
Pasqyra elektrike me ngrohje

INFORMACIONET E SIGURISE
ABS (Sistem Antilock frenimit)
4 airbag + 2 airbag anesor
EBD (Electronic brakeforce distribution)
Drita mjegulle
Tregues te frenave
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim