Ford Mondeo diesel -02

Shitet nga: DEVIS PERPUNJA 23 Sht 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Tiranë
ngjyra gri metalixato,full option, computer bordi, butna ne timon,drita xenon,sedilje lekure me ngrohje dhe butona per levizje kasetofon original, 6 airbag ne gjendje shume te mire me targa te reja shume pak i perdorur ne shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim