Ford Mondeo 2.0 tdci -04 shitet dhe me keste

Shitet nga: Ford Mondeo 28 Sht 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ford Mondeo nafte tdci 136 kw manual ngjyre gri tavan i zi disqe alumin 16 goma 50% dokumentacion i rregullt targa te reja. Makina ka te pa paguar taksat per vitin 2014. Nga llamarina paraqet disa gervishtje te vogla parkimi. Cmimi 3000 euro i diskutueshem. Shitet dhe keste sipas rastit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim