Ford Mondeo 1,9 dizel -05

Shitet nga: FORD 14 Tet 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET FORD MONDEO VITI 2005 ,MOTORR 1,9 NAFTE,NGJYRE GRI METALIZATO,PORTOBAGAZH,KONDICIONER,ABS,XHAMA ELEKTRIK,PASQYRA ELEKTRIKE,TIMON HIDRAULIK,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,DHE XHENERIKE,ME DOGANE TE PAGUAR 3200 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim