Ford Mondeo -04

Shitet nga: koli 04 Mar 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR   3 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ford Mondeo, vit prodhimi 2001 por dale ne qarkullim 2004 dhe e rregjistruar sipas certifikates italiane ne kete vit. Makina eshte perdorur vetem 9 muaj ne Shqiperi, e blere ne Itali. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike. Me dokumenta te rregullta, targa AA --- GD.
4 xhama elektrik, sedilje elektrike, komandim i cd-radio nga timoni, pasqyra elektrike...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim