Ford Ka benzin -01

Shitet nga: gisi 25 Nën 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
ska nevoj per fjale vetem ypi siper dhe ik ne shpi letrat 3 jave kan qe jan prer nuk ka asnje gervishtje as nje difekt asgje me te vogel per me teper ajdeni shifeni vet :) ....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim