Ford Ka 1.2 benzin -01

Shitet nga: Gisi 21 Maj 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Tiranë
Esht ne gjendje shummm te mir motorrike dhe xhenetike kondicioner 1.2 benzine tapiceria mrena shummm e mir me air bag abs xhamat elektronik ... Per me shum info tel : 0694740020
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim