Ford Galaxy dizel -99

Shitet nga: Qamil 09 Qer 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
letrat nje vit paguar me siguracion te prere per nje vit gjendja shume e mire xhamat e zi origjinale te shkruara ne letra 1.9 nafte 5.5 litra ne autostrade mund ta provoni dhe ta coni ne cilin servis te doni gjithscka eshte origjinale shitet per arsye se me nevojiten leke dhe jam student
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim