Ford Galaxy dizel -99

Shitet nga: endri 21 Sht 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
ford galaxy 6+1 ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike me dokumenta te paguara per 1 vit deri ne shkurt 2015 .mbyllje me pult me te gjitha sherbimet e kryera super ekonomike 1.9 naft shitet per arsye mospordorimi mund te ndrohet dhe me makin me te vogel.makina ndodhet ne sarande super okazion per pak dit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim