Ford Galaxy dizel -97

Shitet nga: Bledar Kabashi 23 Nën 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makine shume e mire ne gjendje motorrike dhe zhenerike gjitha sherbimet e kryera para nje jave perdorur per sherbim vetjak. Motorri 1.9 . Me letra te paguara deri ne vitin 2015. cmimi 3500 EURO me marrveshje.
Oraret kur mund te na telefononi nga Ora 15:30 deri 21:30
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim