Ford Galaxy dizel -96

Shitet nga: Saimir Neli 17 Nën 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike .
Eshte me dokumenta shqiptare te gjitha te regullta .
Mund te negociohet edhe pak me cmimin .
Nr : 0685320369
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim