Ford Galaxy diesel -99

Shitet nga: Dritan 26 Krr 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
Ford Galaxy - 6+1 , Airbag , Abs , Xhama elektrike ,5 dyer, ne gjendje te shkelqyer pune, e sapo ardhur nga ITALIA , e TARGUAR me date 22 korrik , me te gjitha letrat dhe sherbimet e bera...goma pothuajse te reja , kambio manuale, ngjyre gri , me Kondicioner ELECTRO KLIMA, viti i Prodhimit 1999 , cmimi 26OO euro i DISKUTUESHEM !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim