Ford Galaxy 6+1 -00

Shitet nga: saimir 17 Tet 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shes Ford Galaxy 6+1 me letra te rregullta 1.9 TDI Kondicioner Clima Auto, ne gjendje shum te mire xhenerike si dhe motorike 2 vjet ka qe ka hyre ne shqiperi e ardhur nga italia, e perdorur per familjen.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim